Doplnkové služby

jednorázovo
100€
50€
17€/hod.
17€/hod.
17€/hod.
Spolu: od 0
Objednávka je predbežná, po jej odoslaní Vás budeme kontaktovať.

SEO RUČÍ ZA ZVÝŠENIE PREDAJA AJ NÁVŠTEVNOSTI.

Chcete zvýšiť predaj sortimentu ponúkaného cez Váš e-shop? Získavať stále nových návštevníkov na Vaše webové stránky? Zarábať viac? Ľahko, rýchlo a účinne to je možné pomocou SEO. Jasné ciele si žiadajú efektívny nástroj. Optimalizácia web stránok sa stala absolútnou nutnosťou pre všetkých, ktorý chcú predbehnúť konkurenciu. Kvalitná SEO optimalizácia Vám zaručí pozitívne výsledky a dlhodobý efekt. Optimalizácia webových stránok je primárnou podmienkou pre zvýšenie predajnosti a návštevnosti.

Ako na správne SEO?

Predbehnite konkurenciu a získajte nástroj, ktorý sa stane devízou Vášho podnikania. Posledné miesta vo vyhľadávačoch Vám zákazníkov neprinesú. Správne SEO Vám prinesie vytúžené ciele.

Celý článok

Email marketing

Email marketing, nazývaný aj Email Newsletters – Direct Mailing, je efektívna forma reklamy uskutočňovaná prostredníctvom emailov, ktoré sú založené na kvalitnom obsahu.

Email marketing je dlhodobo najúčinnejšia a finančne najlacnejšia forma internetového marketingu. Email newsletter je overený spôsob úspešného budovania vzťahu so zákazníkom, ktorý sa priamo odzrkadľuje v objeme predaja.

Celý článok

TVORBA INTERNETOVÝCH PORTÁLOV

Internetové portály sa aktuálne tešia obrovskej popularite. Pre mnohých z nás sú neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Mnoho užívateľov preferuje konkrétny portál či viaceré portály, ktoré navštevujú so železnou pravidelnosťou.

Internetové portály predstavujú vstupnú bránu k množstvu informácií, ktoré sú inak roztrúsené po webe. Podieľajú sa na zjednotení informácií z určitej oblasti. Otázka znie, čo robí z portálu skutočne dobrý portál?

Celý článok

AKO SOCIÁLNE SIETE OVPLYVŇUJÚ SEO?

Vyhľadávač ako Google tradične ohodnocuje stránky, ktoré boli prepojené s inými dôveryhodnými zdrojmi, prípadne také, ktoré na ne poukazujú. Podstatou je, že čím viac sú stránky spojené, tým je pravdepodobnejšie, že nejaká komunita považuje túto stránku za autoritu.

Sociálne médiá umožňujú ľuďom, aby okrem webových stránok hlasovali za hodnotný obsah. Ich hodnotenia poskytujú spoľahlivé signály pre vyhľadávače hovoriac, že ide o dobré webové stránky.

Celý článok

INTERNETOVÝ MARKETING JE KĽÚČOM
K ÚSPECHU NA INTERNETE

Máte web stránku alebo e-shop? Skvelé, pretože väčšina obchodov sa dnes odohráva on-line. Mať web však ani zďaleka nestačí! Je potrebné položiť si v súvislosti s Vašimi stránkami ďalšie otázky:

  • Je Váš web alebo e-shop úspešný?
  • Priniesli Vám web stránky viac objednávok?
  • Máte web navštevovaný alebo len na okrasu?
  • Je Váš web dostatočne navštevovaný, ale neuzatvárate dostatok obchodov?
  • Ste na internete dostatočne viditeľný? Ako je na tom Vaša konkurencia?
  • Aké máte pozície vo vyhľadávačoch?
  • Máte spokojných zákazníkov, ktorí sa ku Vám vracajú?
Celý článok

TVORBA BLOGOV

Blog je ideálnym komunikačným kanálom pre osobné i firemné účely!

Hýbu svetom politiky, stali sa prelomovým riešením v oblasti publikovania správ, názorov a informácií každého druhu. Blogy alebo internetové denníky využíva čoraz viac užívateľov internetu. Prednosti internetových denníkov oceňuje stále väčší počet firiem a organizácií. Chcete vedieť prečo? Čítajte ďalej!

Ak chcete publikovať svoje postrehy, názory, recenzie či vlastný pohľad na aktuálne dianie v spoločnosti, vo vašej organizácii, neexistuje lepšia forma prezentácie ako vlastný blog. Umožňuje pohodlným spôsobom publikovať vlastné príspevky na internete, kde ich vo forme akéhosi on-line denníka prezentujete Vašim čitateľom.

Celý článok

Porovnávače cien Vám prinesú nových zákazníkov

... oslovte zákazníkov, ktorí sú rozhodnutí nakúpiť!

Cenové porovnávače navštevuje čoraz viac spotrebiteľov, pretože na jednom mieste môžu zistiť parametre produktu, o ktorý majú záujem, a porovnať si jeho cenu v rôznych eshopoch. Štatistiky dokazujú, že cena nie je jediný parameter, podľa ktorého sa spotrebitelia rozhodujú, preto eshopy prezentujúce sa v porovnávačoch dosahujú pri minimálnych nákladoch výsledky. Presvedčte Vašich návštevníkov, aby sa rozhodli pre Váš e-shop! Porovnávače cien Vám privedú zákazníka ktorý je rozhodnutý nakúpiť. Budujte dôveryhodnosť a poskytnite dostatok informácií aby u Vás nákup aj zrealizoval.

Celý článok