INTERNETOVÉ OBCHODY a E-SHOPY

Tvoríme internetové obchody podľa najmodernejších zásad responzívneho dizajnu, čím zabezpečíme rýchly prístup k vašim stránkam a korektné zobrazovanie vo všetkých druhoch mobilných zariadení (tablety, mobily). Okrem základných požiadaviek ako je napríklad optimalizácia pre rôzne druhy prehiadačov ponúkame prehľadosť a jednoduchosť s pohľadu Vašich zákazníkov. Dobrú dohľadateľosť stránky s výborným SEO nástrojom priamo v administrácii. Súčasne obchod ponúka širokú škálu možností nastavení v prostredí administrácie, prípadne ponúkame doprogramovanie špeciálnych funkcií. Ak Vám to nestačí ponúkame naprogramovanie obchodu a jeho administráciu na mieru podľa Vašich individuálnych potrieb.

video-prezentácia-obchodunavod-k-administracii-obchodceny-tvorby-internetoveho-obchodu

Internetové obchody Mard Internet Solution

Detaily e-shopu

Internetový obchod so všetkými funkciami, potrebnými pre pohodlné obchodovanie na internete.
Plnohodnotný profesionálny nástroj.
Bez obmedzení.

Špeciálne funkcie

Doplnkové funkcie, ktoré strategicky podporujú internetový marketing, zjednodušujú prácu Vám a zvyšujú komfort zákazníkovi.

E-shopy na mieru

Internetový obchod podľa Vašich predstáv. Jedinečný dizajn, funkcie ktoré vytvoríme len pre Vás, administrácia podľa Vašich potrieb.
Jedninečný spôsob ako sa odlíšiť.
Kontaktujte nás.

Doplnkové služby

Ponúkame pravidelnú aktualizáciu vašich obchodov, tvorbu newslettrov, tvorbu kvalitného obsahu, aktualizáciu statusov na sociálnych sieťach.


Internetový obchod už máte, ale chcete niečo s lepším grafickým prevedením a viacerými funkciami? Hľadáte podporné marketingové riešenia na rozvoj predaja a získanie nových zákazníkov? Začínate predávať na internete a nechcete spraviť chybný krok, chcete obchod za primeranú cenu na začiatok, ale kvalitný nástroj ktorý v prípade potreby môžte rozširovať a zdokonaľovať? Hľadáte firmu pre ktorú je tvorba web stránok poslaním a bude tu pre Vás aj za niekoľko rokov.