TVORBA BLOGOV

Blog je ideálnym komunikačným kanálom pre osobné i firemné účely! Blog je marketingový nástroj vo vašich rukách.

Blogy alebo internetové denníky využíva čoraz viac užívateľov internetu. Prednosti internetových denníkov oceňuje stále väčší počet firiem a organizácií. Chcete vedieť prečo? Čítajte ďalej!

Ak chcete publikovať svoje postrehy, názory, recenzie či vlastný pohľad na aktuálne dianie v spoločnosti, vo vašej organizácii, neexistuje lepšia forma prezentácie ako vlastný blog. Umožňuje pohodlným spôsobom publikovať vlastné príspevky na internete, kde ich vo forme akéhosi on-line denníka prezentujete Vašim čitateľom.

Blog predstavuje jedinečný priestor pre publikovanie obsahu a umožňuje interaktívne komunikovať s čitateľmi prostredníctvom komentárov. Firmy a organizácie môžu pomocou blogu budovať vzťahy so zákazníkmi, pravidelne ich informovať o všetkých novinkách i aktualitách súvisiacich s predmetom podnikania.

Pre firmy a organizácie predstavuje vlastný blog priestor pre realizáciu on-line PR článkov, rozvoj komunikácie so svojimi zákazníkmi a sympatizantmi. Zároveň je možné využiť blog na podporu on-line marketingu, upozorniť svojich čitateľov na práve prebiehajúcu akciu či spotrebiteľskú súťaž. Predstavuje priestor pre získanie spätnej väzby od zákazníkov, kde je možné prostredníctvom komentárov – diskusného nástroja – realizovať aj istú formu zákazníckej podpory.

Blog je zároveň skvelý prostriedok pre výkon kampane na optimalizáciu stránok pre vyhľadávače (SEO), keďže obsah je v rukách majiteľa a pomocou relevantných liniek môže podporiť hlavné predajné sekcie firemných stránok.

Ak to teda myslíte so svojím podnikaním seriózne, firemný blog je vec, ktorá na Vašom webe nemôže chýbať!